Telefonia cyfrowa - co to?
          To VoIP, czyli z angielskiego to Voice Over Internet Protocol, czyli technologia cyfrowa umożliwiająca przesyłanie dźwięków za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP.
          Innymi słowy.... możliwość posiadania i korzystania z bardzo taniego telefonu stacjonarnego.


Co proponujemy?
          Proponujemy właśnie bardzo tanie rozmowy telefoniczne (krajowe i zagraniczne) połączone z bardzo tanim abonamentem lub wręcz zerowym abonamentem; z naliczaniem minutowym oraz sekundowym, co dodatkowo znacząco zmniejsza koszty prowadzonych rozmów.


Jak to działa?
          Tak jak dotychczasowy telefon. Instalujemy u Państwa nasze urządzenie, podłączamy do niego Wasz aparat telefoniczny i gotowe. Jeśli są Państwo Abonentami SmTvSat Internet, wymieniamy tylko urządzenie (modem kablowy) na inny typ.


Ale mam już telefon u innego operatora...
          Nie szkodzi - można przenieść numer od dotychczasowego operatora telefonii stacjonarnej - do nas, i wykorzystać nasze tanie abonamenty. W tym przypadku konieczna jest wizyta w naszym biurze w celu rozpoczęcia procesu przeniesienia numeru telefonu od dotychczasowego operatora. Warto ze sobą wziąć 3 ostatnie faktury (nie odcinki pocztowe) za telefon i dowód osobisty. Wszystkie niezbędne formalności związane z przenosinami numeru od operatora przeprowadzimy za Was, a gdy się one zakończą podpiszemy z Państwem umowę na telefon.


Zachowam swój numer telefonu?
          Jeśli tylko chcesz, Twój dotychczasowy numer telefonu zostanie zachowany. Jeśli nie - oferujemy własną numerację operatorską - otrzymasz wtedy nowy numer telefoniczny, a bardziej wymagający klienci mogą podłączyć także faks lub drugą linię telefoniczną (z dodatkowym numerem).


Co z bezpieczeństwem?
          Jeśli chodzi o prywatność, z czystym sumieniem możemy napisać, że prowadzonych rozmów nie da się podsłuchać w sieci kablowej - ponieważ wszystko przesyłane jest metodą kompresowanego do postaci cyfrowej dźwięku i następnie modulowane w sygnał radiowo-telewizyjny. Ogólnie mówiąc, dla ewentualnego podsłuchującego, jest to szum (prawdopodobnie nawet nie znajdzie częstotliwości na której ten szum jest przesyłany).


Jaka to technologia?
          Najnowocześniejsza w swojej klasie - profesjonalna centrala (brama) telefoniczna z modułami przełączającymi kilka niezależnych traktów operatorskich ("łącza") - wszystko oczywiście połączone z awaryjnym podtrzymaniem zasilania - co zapewnia 99.9% bezawaryjność w skali roku. Wykorzystywane technologie są sprawdzone i były testowane przez ponad miesiąc przed wprowadzeniem oferty - zarówno przez nas i wybranych użytkowników testujących - jak przez dostawców. I są "testowane" w Państwa domach od 2007 roku.


Do kogo adresowana jest oferta?
          Najprościej mówiąc - do każdego kto posiada aktywne łącze kablowe TTUKST lub SmTvSat (telewizyjne lub internetowe).
Istnieje także możliwość podłączenia naszej telefonii bez posiadania "kablówki" - a posiadania łącza internetowego od dowolnego operatora telekomunikacyjnego - wtedy zostanie użyta technologia VoIP w wersji SIP - jednakże wymagane jest stałe i niezakłócone połączenie w obie strony z prędkością co najmniej (absolutne minimum) 64 kbps i opóźnieniem mniejszym niż 50ms.

Copyright ©2007-2024 SemTel Telefonia Cyfrowa VoIP.   All rights reserved.   Źródło: https://www.semtel.pl/index.php?   Dostęp: 2024-06-17,23:20:25

sedana@smtvsat.pl egoizm@semtel.pl grobek@ttukst.pl wnykom@zmaza.com tolach@trzcianka.eu klwowa@trzcianka.org fydach@trzcianka.eu.org huxley@trzcianka.one.pl @bloodman.one.pl osucha@amiscena.org hozego@kraku.pl enacie@npp.com.pl